SIT1602BI-12-25E-8.192000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-25E-8.192000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-25E-8.192000G SiTIME
    SIT1602BI-12-25E-8.192000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-25E-8.192000G is described as 40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE