SIT1602BI-12-25E-65.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-25E-65.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-25E-65.000000G SiTIME
    SIT1602BI-12-25E-65.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-25E-65.000000G is described as 40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM