SIT1602BI-12-18E-33.333330E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-18E-33.333330E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 33.33333MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-18E-33.333330E SiTIME
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL