SIT1602BI-12-18E-28.636300E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-18E-28.636300E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 28.6363MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-18E-28.636300E SiTIME
    SIT1602BI-12-18E-28.636300E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-18E-28.636300E is described as OSC MEMS 28.6363MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"