SIT1602BI-12-18E-26.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-12-18E-26.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-12-18E-26.000000E SiTIME
    SIT1602BI-12-18E-26.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-12-18E-26.000000E is described as OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK