SIT1602BI-11-33N-74.250000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-33N-74.250000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 74.2500MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-33N-74.250000E SiTIME
    SIT1602BI-11-33N-74.250000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-33N-74.250000E is described as OSC MEMS 74.2500MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM