SIT1602BI-11-33E-19.200000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-33E-19.200000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-33E-19.200000D SiTIME
    SIT1602BI-11-33E-19.200000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-33E-19.200000D is described as 40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"