SIT1602BI-11-30S-54.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-30S-54.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 54.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-30S-54.000000E SiTIME
    SIT1602BI-11-30S-54.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-30S-54.000000E is described as OSC MEMS 54.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM