SIT1602BI-11-30S-38.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-30S-38.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-30S-38.000000E SiTIME
    SIT1602BI-11-30S-38.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-30S-38.000000E is described as 40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK