SIT1602BI-11-30S-10.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-30S-10.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-30S-10.000000D SiTIME
    SIT1602BI-11-30S-10.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-30S-10.000000D is described as 40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"