SIT1602BI-11-30N-25.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-30N-25.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-30N-25.000000D SiTIME
    SIT1602BI-11-30N-25.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-30N-25.000000D is described as 40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE