SIT1602BI-11-30N-24.576000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-30N-24.576000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-30N-24.576000D SiTIME
    SIT1602BI-11-30N-24.576000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-30N-24.576000D is described as 40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH