SIT1602BI-11-28S-33.300000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-28S-33.300000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-28S-33.300000G SiTIME
    SIT1602BI-11-28S-33.300000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-28S-33.300000G is described as 40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM