SIT1602BI-11-25S-8.192000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-25S-8.192000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-25S-8.192000D SiTIME
    SIT1602BI-11-25S-8.192000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-25S-8.192000D is described as 40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM