SIT1602BI-11-25N-38.400000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-11-25N-38.400000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-11-25N-38.400000E SiTIME
    SIT1602BI-11-25N-38.400000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-11-25N-38.400000E is described as 40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM