SIT1602BC-82-33N-4.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-82-33N-4.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-82-33N-4.000000X SiTIME
    SIT1602BC-82-33N-4.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-82-33N-4.000000X is described as 20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK