SIT1602BC-82-30E-72.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-82-30E-72.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-82-30E-72.000000X SiTIME
    SIT1602BC-82-30E-72.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-82-30E-72.000000X is described as 20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"