SIT1602BC-82-30E-66.600000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-82-30E-66.600000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-82-30E-66.600000X SiTIME
    SIT1602BC-82-30E-66.600000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-82-30E-66.600000X is described as 20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED