SIT1602BC-82-28S-66.666600Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-82-28S-66.666600Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-82-28S-66.666600Y SiTIME
    SIT1602BC-82-28S-66.666600Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-82-28S-66.666600Y is described as 20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W