SIT1602BC-82-28S-66.666000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-82-28S-66.666000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-82-28S-66.666000Y SiTIME
    SIT1602BC-82-28S-66.666000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-82-28S-66.666000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB