SIT1602BC-82-28N-74.250000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-82-28N-74.250000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-82-28N-74.250000X SiTIME
    SIT1602BC-82-28N-74.250000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-82-28N-74.250000X is described as 20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"