SIT1602BC-82-25S-33.300000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-82-25S-33.300000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-82-25S-33.300000Y SiTIME
    SIT1602BC-82-25S-33.300000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-82-25S-33.300000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH