SIT1602BC-81-XXN-35.840000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-81-XXN-35.840000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-81-XXN-35.840000Y SiTIME
    SIT1602BC-81-XXN-35.840000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-81-XXN-35.840000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.25V-3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE