SIT1602BC-81-25S-60.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-81-25S-60.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-81-25S-60.000000Y SiTIME
    SIT1602BC-81-25S-60.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-81-25S-60.000000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE