SIT1602BC-81-25S-6.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-81-25S-6.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-81-25S-6.000000Y SiTIME
    SIT1602BC-81-25S-6.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-81-25S-6.000000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM