SIT1602BC-81-18N-10.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-81-18N-10.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-81-18N-10.000000Y SiTIME
    SIT1602BC-81-18N-10.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-81-18N-10.000000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE