SIT1602BC-81-18E-6.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-81-18E-6.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-81-18E-6.000000Y SiTIME
    SIT1602BC-81-18E-6.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-81-18E-6.000000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK