SIT1602BC-71-28N-74.250000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-71-28N-74.250000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.8V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-71-28N-74.250000G SiTIME
    SIT1602BC-71-28N-74.250000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-71-28N-74.250000G is described as 20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.8V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM