SIT1602BC-71-25N-31.250000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-71-25N-31.250000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.5V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-71-25N-31.250000G SiTIME
    SIT1602BC-71-25N-31.250000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-71-25N-31.250000G is described as 20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.5V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH