SIT1602BC-32-XXN-31.250000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-32-XXN-31.250000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-32-XXN-31.250000Y SiTIME
    SIT1602BC-32-XXN-31.250000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-32-XXN-31.250000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM