SIT1602BC-32-XXN-24.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-32-XXN-24.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-32-XXN-24.000000X SiTIME
    SIT1602BC-32-XXN-24.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-32-XXN-24.000000X is described as 20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"