SIT1602BC-32-XXE-12.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-32-XXE-12.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-32-XXE-12.000000Y SiTIME
    SIT1602BC-32-XXE-12.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-32-XXE-12.000000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS