SIT1602BC-32-33S-54.000000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-32-33S-54.000000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-32-33S-54.000000X SiTIME
    SIT1602BC-32-33S-54.000000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-32-33S-54.000000X is described as 20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH