SIT1602BC-32-33N-50.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-32-33N-50.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-32-33N-50.000000Y SiTIME
    SIT1602BC-32-33N-50.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-32-33N-50.000000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"