SIT1602BC-32-33E-8.192000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-32-33E-8.192000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 8.1920MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-32-33E-8.192000Y SiTIME
    SIT1602BC-32-33E-8.192000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-32-33E-8.192000Y is described as OSC MEMS 8.1920MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM