SIT1602BC-32-30E-35.840000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-32-30E-35.840000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.0V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-32-30E-35.840000Y SiTIME
    SIT1602BC-32-30E-35.840000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-32-30E-35.840000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.0V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK