SIT1602BC-31-33S-74.250000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-31-33S-74.250000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-31-33S-74.250000Y SiTIME
    SIT1602BC-31-33S-74.250000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-31-33S-74.250000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"