SIT1602BC-31-33S-20.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-31-33S-20.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-31-33S-20.000000Y SiTIME
    SIT1602BC-31-33S-20.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-31-33S-20.000000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR