SIT1602BC-31-33E-74.250000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-31-33E-74.250000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 74.2500MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-31-33E-74.250000Y SiTIME
    SIT1602BC-31-33E-74.250000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-31-33E-74.250000Y is described as OSC MEMS 74.2500MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE