SIT1602BC-31-30S-3.570000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-31-30S-3.570000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-31-30S-3.570000Y SiTIME
    SIT1602BC-31-30S-3.570000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-31-30S-3.570000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH