SIT1602BC-31-25S-72.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-31-25S-72.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-31-25S-72.000000Y SiTIME
    SIT1602BC-31-25S-72.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-31-25S-72.000000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS