SIT1602BC-31-18S-38.400000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-31-18S-38.400000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-31-18S-38.400000Y SiTIME
    SIT1602BC-31-18S-38.400000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-31-18S-38.400000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE