SIT1602BC-31-18N-24.576000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-31-18N-24.576000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-31-18N-24.576000Y SiTIME
    SIT1602BC-31-18N-24.576000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-31-18N-24.576000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP