SIT1602BC-23-30E-24.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-23-30E-24.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.0V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-23-30E-24.000000G SiTIME
    SIT1602BC-23-30E-24.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-23-30E-24.000000G is described as 20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.0V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM