SIT1602BC-13-30E-74.175824G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-13-30E-74.175824G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-13-30E-74.175824G SiTIME
    SIT1602BC-13-30E-74.175824G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-13-30E-74.175824G is described as 20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.0V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH