SIT1602BC-13-28E-24.576000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-13-28E-24.576000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-13-28E-24.576000G SiTIME
    SIT1602BC-13-28E-24.576000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-13-28E-24.576000G is described as 20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"