SIT1602BC-13-25E-24.576000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-13-25E-24.576000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-13-25E-24.576000G SiTIME
    SIT1602BC-13-25E-24.576000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-13-25E-24.576000G is described as 20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS