SIT1602BC-12-25E-38.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-12-25E-38.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-12-25E-38.000000G SiTIME
    SIT1602BC-12-25E-38.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-12-25E-38.000000G is described as 20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"