SIT1602BC-12-18S-10.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-12-18S-10.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-12-18S-10.000000G SiTIME
    SIT1602BC-12-18S-10.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-12-18S-10.000000G is described as 20 TO 70C, 2520, 25PPM, 1.8V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"