SIT1602BC-11-30E-66.666600G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-11-30E-66.666600G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-11-30E-66.666600G SiTIME
    SIT1602BC-11-30E-66.666600G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-11-30E-66.666600G is described as 20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"